Yazılım mimari geçiş süreci danışmanlığı – URAL Telekom

Yazılım mimari geçiş süreci danışmanlığı

Yazılım mimari geçiş

Yönetim; yeni özelliklerin çıkmaya devam etmesini ve hataların sıfıra indirilmesini ister. Mevcut yapıda yeni özellikleri eklemek çok fazla efor ve yama gerektirmektedir. Teknik ekip önce birikmiş sorunları düzeltmek ve teknik borcu kapatmak, hatta projeyi sıfırdan yazmak ister…

Projeyi yeniden yazmak çok risklidir: zamanında Microsoft ve Netscape gibi dünya devleri bu hataya düşerek başarısız olmuş örneklerden sadece bazılarıdır. Projenin sıfırdan yazılması başlı başına büyük bir maliyet iken, bu yeni yazılımın hatasız hale gelmesi, doğru çalışmaya başlaması daha da büyük maliyettir. Eski yazılımın hor görülen kodların içerisinde çok fazla tecrübe ve üstesinden gelinmiş özel durumlar yatmaktadır, bu bilgi birikimini yeni yazılıma aktarmak genelde mümkün olmamaktadır.

Mimari iyileştirme konusunda tecrübeli ekibimiz; yeni özelliklerin çıkmaya devam ederken birikmiş hataları azaltma ve yazılım mimarisinin iyileştirmesini aynı anda yürütme konusunda uzmandır.

hakkımızda

2000 yılından bu yana kamu projeleri, kritik hava kontrol yazılımları, milyonlarca kullanıcısı olan yüksek ölçekli web ve mobil projelerde yer almış ekibimiz; Antalya Teknokent bünyesinde medikal görüntüleme ve analiz yazılımları geliştirmekte, yazılım performans ve mimari geçiş konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.
tr_TR