Hakkımızda – URAL Telekom

Hakkımızda

section-e2d703d
uraltelekom_ekibi_2022

Hakkımızda

URAL Telekom, Eylül 2019’da Akdeniz Üniversitesi Teknoloji bölgesi Antalya Teknokent’te faaliyete geçmiştir. Firma kurucusu Rim KHAZHIN, 2000 yılından bu yana kamu projeleri, kritik hava kontrol yazılımları, milyonlarca kullanıcısı olan yüksek ölçekli web ve mobil projelerde yer almış almıştır.

Ekibimiz mühendislerden oluşmakta ve Antalya Teknokent bünyesinde medikal görüntüleme ve analiz yazılımları, yapay zeka destekli medikal yazılımlar tasarlamakta, geliştirmekte, satış ve satış sonrası destek sağlamakta, yazılım performans ve mimari geçiş konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz

Yapay zeka teknolojisini kullanarak insanlık için bir çok alanda faydalı ve güvenilir uygulamalar üreterek bilişim sektörüne yön veren, ürün ve hizmet kalitesini yenilikçi yaklaşımlarla sürekli geliştiren, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak global arenada başarılarıyla adından söz ettiren bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Geliştirdiği yapay zeka destekli ürünler ile Türkiye'nin ve dünyanın sektöre yön veren önde gelen bilişim şirketlerinden biri olmak.

Takımımız

Ekibimiz

Zilya KHAZHIN
Zilya KHAZHİN

Operasyon Müdürü

Sibel_SANLI
Sibel LAFCI

Kalite Güvence Müdürü

Ahmet Şahap Şafak
Mehmet Şahap ŞAFAK

İş Geliştirme Müdürü

Mehmet BİÇİCİ

Yazılım Mühendisi

Kamil Hatipoglı
Kamil HATİPOĞLU

Machine Learning Engineer

Mert SAYGU
Mert SAYGU

Machine Learning Engineer

Ömer Özgür
Ömer ÖZGÜR

Machine Learning Engineer

Ahmet Narmanlı
Ahmet NARMANLI

Machine Learning Engineer

Alperen Eryilmaz
M. Alperen ERYILMAZ

Yazılım Mühendisi

section-3eb2406
Testimonials

Referanslar

hakkımızda

2000 yılından bu yana kamu projeleri, kritik hava kontrol yazılımları, milyonlarca kullanıcısı olan yüksek ölçekli web ve mobil projelerde yer almış ekibimiz; Antalya Teknokent bünyesinde medikal görüntüleme ve analiz yazılımları geliştirmekte, yazılım performans ve mimari geçiş konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir.
tr_TR